סוכך זרועות למרפסת :4 דברים שחשוב לכם לדעת

סוכך זרועות למרפסת

סוכך זרועות למרפסתסוכך זרועות למרפסת – אלו שכבר יש להם בבית סוכך זרועות יודעים שמדובר בפתרון הצללה איכותי, נוח לשימוש ופשוט. 

סוכך זרועות למרפסת מתאימים לחצרות של בתים, חלונות ומרפסות. 

זהו הסוכך הנפוץ ביותר בארץ. הוא מורכב מזרועות חזקות עשויות אלומיניום אל חלד שמחזיקות את המתקן, כיסוי בד אטום למים ומנגנון גלילה ידני או חשמלי. 

סוככי זרועות מחזיקים מעמד למשך שנים רבות ומותאמים לאקלים הישראלי.

האם הסוכך מתאים לשימוש גם בחורף?

המבנה של הסוכך מגביל את העמידות שלו בפני רוחות חזקות. הבד בו נעשה שימוש הוא בד אטום מפני מים, אך רוחות חזקות עלולות להזיק למבנה האלומיניום. 

על כן, סוככי זרועות מתאימים בעיקר להצללה או קירוי. בימי חורף סוערים יהיה עליכם לסגור את הסוכך. 

בחורף עליכם להקפיד לסגור את הסוכך בכל שעה בה הוא אינו בשימוש. בימי הקיץ הסוכך מהווה פתרון הצללה נהדר שיוצר מתחתיו אקלים נוח ונעים. חשוב להבין שהסוכך אינו מקובע בצדו החיצוני כך שרוח חזקה מאוד עשויה לעקם את השלדה ואף לשבור אותה.

סוכך זרועות למרפסת מומלץ בעבור בתי מגורים בהם המשפחה נהנית לבלות במרפסת עם הילדים. מתחת לסוכך נוצר שטח מוצל בו הילדים יוכלו לשחק ואתם תיהנו להציב פינת ישיבה נוחה. 

נפתח את היום עם ספל של אספרסו במרפסת ונמשיך אותו אל ארוחת ברביקיו ישראלית טובה.

פתרון הצללה למרפסת ללא תקרה

בשנים האחרונות קבלנים החלו לבנות מרפסות עם תקרה להצללה למרפסת

סוככי הזרועות אידאליים בעבור מרפסות ללא תקרה, ובהתאם לכך, הם הבחירה הראשונה של בעלי המרפסות בבניינים ישנים ובעלי בתים פרטיים שמחפשים סוכך לפינת הישיבה בגינה. בעבור מרפסות ללא תקרה, פתרון ההצללה הפופולרי ביותר הוא סוכך זרועות. 

אם אתם מחפשים פתרון הצללה שמספק הגנה מפני השמש – סוכך הזרועות מתאים. במידה ונחוץ לכם סוכך שיהיה גם עמיד בפני מזג אוויר סוער כדאי לבחור בסוכך מרקיזה.

מתי כדאי להוסיף מנוע חשמלי?

סוככי זרועות אפשר להתקין עם מנגנון הפעלה חשמלי או ידני. תוספת של מנוע חשמלי מומלצת בעבור סוככים גדולים (מעל 3 מטר). המנוע החשמלי מאפשר פתיחה וסגירה נוחה בלחיצת כפתור. 

נציין שנדרשת תשתית חשמל בקרבת המרפסת. אפשר לחבר את הסוכך לשקע חשמל קרוב באופן זמני, אך בסיום ההתקנה כדאי למהר להזמין חשמלאי להתקנת מתג הפעלה קבוע.

כמה עולה להתקין סוכך זרועות למרפסת?

אנו בחברת פרגולה יהלום, מודעים לכך שהעלות של ההתקנה נקבעת בהתאם לגודל של הסוכך ולמשקלו. ככל שהסוכך יותר גדול כך העלות תהיה גבוהה יותר. 

אם תרצו להוסיף גם "קסטה" ( ארגז אליו נכנס הסוכך בעודו סגור) הדבר כרוך בתשלום נוסף. כדאי לרכוש את הארגז על מנת להגן על הסוכך בעודו סגור. 

אם אתם גרים בקומה גבוהה ייתכן ויהיה צורך גם בתשלום בעבור שירותי מנוף. קחו בחשבון שהסוככים הגדולים לרוב אינם נכנסים אל המעלית. 

 סרטון בנושא סוכך זרועות למרפסת